GÖRÜNTÜLÜ KİOSK

GÖRÜNTÜLÜ KİOSK

Kurumunuzun istekleri doğrultusunda hem hizmet binaları hemde dış mekan (bölgenin yoğun olduğu yerleşim yerleri ) için hazırlanacak özel görütünlü görüşme destekli ve tarayıcı özelliklerine sahip ( belge tarama, gönderme özelliği ) kiosk cihazlarının programlanması, bakım ve destek konusunda da 7/24 destek verilmektedir.
GÖRÜNTÜLÜ KİOSK

HİZMET BİNASI KİOSK CİHAZI

Yapılan araştırmalara göre işitme engelli vatandaşlarımızın çoğu kamu kurumlarına girmekten korkmakta oldukları, hizmet binaların işaret dili tercümanı olmadığından işlemlerinin hiç birini gerçekleştiremedikleri bilinmektedir.

 

Hizmet binalarında işitme engelli vatandaşlarımıza hizmet verebilmek, kamu kurumları ile ilgili oluşan algıyı ortadan kaldırmak için, binalara yerleştirecek kiosk cihazları üzerinden, web sitesinden çalışan uygulamanın bir parçası yerleştirilerek, işitme engelli vatandaşlarımızın kiosk cihazı üzerin de basacakları bir tuş yada ikon yardımıyla kiosk cihazı üzerinden görütünlü destek ekranları açılarak, destek tercümanı ile işaret dili kullanılarak görüntülü destek alabilecek, kiosk cihazının üzerinden yer alan tarayıcı ile evrak gerekli ise bu tarayıcadan tarayarak destek tercümanına evrakı iletebilecektir.

 

Diğer uygulamada olduğu gibi kiosk üzerinden yapılan işlemler de kayıt altına alınarak bir görüşme numarası verilerek işitme engelli vatandaşımızın daha sonra takibi sağlanacaktır.

 

ÖNEMLİ NOKTALARA KİOSK

İlgili şehir/ilçe nin önemli noktalarına kiosk cihazlarının kurumu ile işitme engelli noktaları oluşturulabilir, hizmet binasında konumlandırılan kiosk cihazı ile yapılan tüm işlemler bu noktalardan da yapılabilecektir. Böylelikle topluma kazanımları kolaylaşacak, onları düşünen kurumların olduğu mutlu edecektir.

 

Bizi Arayın! 0212 211 40 50
E-Posta Gönderin! bilgi@konusaneller.com.tr

RANDEVU ALIN!

Projemize destek olmak, tanışmak ve faaliyetlerimiz hakkında bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.
Sizlerin desteği olmadan başarmamız mümkün değil.

Formu gönderin, ilgili arkadaşlarımız sizinle irtibata geçerek bilgilendirme yapacaklardır.